LITE camp 2013 Maxov

 

Nově naše škola pořádá dva tábory!

Tento tábor bude probíhat téměř na samotě mezi lesy a loukami mezi obcemi Rydvanec a Sloup v Čechách, cca 4,5 km od Nového Boru. Tato poloha na severozápadním úpatí Svojkovských vrchů se přímo nabízí k zažití mnoha dobrodružství a radovánkám, které s námi rozhodně zažijete.

Stejně jako u prvního tábora bude výuka anglického jazyka probíhat v dopoledních hodinách a odpoledne bude probíhat rozmanitý táborový program plný her, soutěží, zábavy a pohody.

 

  • Termín: 20.7.2013 - 27.7.2013
  • Lokalita: rekreační středisko Maxov
  • Ubytování: na pokojích v budov

        V budově jsou sprchy a toalety.

  • Táborové stravování:  5x denně + celodenní pitný režim

        Snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře.

  •  Doprava: Vlastní

        Případně je možné s dopravou vypomoci – dle dohody s vedením tábora.

 

Program:
Hned ráno si dáme příjemnou rozcvičku na protažení a dobré nastartování do nového dne. Po snídani se zdokonalíme příjemnou a zábavnou formou v anglickém jazyce. Výuka bude probíhat až do oběda s jednou svačinovou pauzou. Po obědě nás bude čekat trocha odpočinku o poledním klidu, při kterém nasbíráme mnoho energie na odpolední a večerní program, protože právě po poledním klidu začne to správné dobrodružství, zábava a spousta legrace – celotáborová hra, soutěže, sportovní aktivity, výlety, táborák, diskotéka, při příznivém počasí i vodní radovánky vč. kanoi.  Během toho stihneme i svačinu a večeři.

I letos se můžete těšit na skvělý táborový tým, který se bude od první minuty až do poslední minuty tábora snažit, aby se dětem na táboře líbilo, aby zažili spoustu legrace a pohody a to nejen při hodinách angličtiny, ale po celý den a aby se jim tento týden vryl do příjemných vzpomínek a aby se jim stala angličtina věrným a dobrým kamarádem, který je bude úspěšně provázet celý život

Těšíme se na Vás!