Tábor LITE camp 2014 - Pacov

Pro veliký zájem a plné obsazení letošního tábora ve Vysoké Srbské jsme se rozhodli vypsat další tábor v tomto termínu a v lokalitě ve které jsme náš LITE camp pořádali již 2x. Kapacita tohoto tábora je max. 34 dětí.

 

Tábor se nachází téměř na samotě mezi lesy a loukami v nedaleké blízkosti Černého rybníka mezi vesnicemi Velká Chyška a Bratřice, cca 6 km od Pacova - poloha na západním konci Českomoravské vrchoviny.

Stejně jako v předešlých letech bude výuka anglického jazyka probíhat v dopoledních hodinách a odpoledne bude probíhat rozmanitý táborový program plný her, soutěží, zábavy a pohody.

 

  • Termín: 5.7.2014 - 12.7.2014
  • Lokalita: Turistická základna Hutě
  • Ubytování: na pokojích v budově

        V budově jsou k dispozici sprchy a toalety.

  • Táborové stravování:  5x denně + celodenní pitný režim

        Snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře.

  •  Doprava: Vlastní

       

Program:
Hned ráno si dáme rozcvičku na protažení těla a pro dobré nastartování nového dne. Po snídani se zdokonalíme příjemnou a zábavnou formou v anglickém jazyce. Výuka AJ bude probíhat až do oběda s jednou svačinovou pauzou. Po obědě nás bude čekat trocha poledního klidu, při kterém nasbíráme energii na odpolední a večerní program. Po poledním klidu začne to pravé dobrodružství, zábava a spousta legrace – celotáborová hra, soutěže, sportovní aktivity, výlety, táborák, diskotéka, při příznivém počasí i vodní radovánky vč. kanoi.  Během toho stihneme i svačinu a večeři.

I letos se můžete těšit na skvělý táborový tým, který se bude od první až do poslední minuty tábora snažit, aby se dětem na táboře líbilo, aby zažili spoustu legrace a pohody a to nejen při hodinách angličtiny, ale po celý den a aby se jim tento týden vryl do příjemných vzpomínek a aby se jim stala angličtina věrným a dobrým kamarádem, který je bude úspěšně provázet celým životem.

Těšíme se na Vás!

Poloha

Ubytování se nachází téměř na samotě v sousedství několika chatek v lokalitě u Černého rybníka mezi vesnicemi Velká Chyška a Bratřice, cca 6 km od Pacova.