Tábor LITE Camp 2014    

JIŽ  PLNĚ  OBSAZEN!!!

I letos pořádáme letní tábor s angličtinou. V tomto roce bude náš tábor ve Vysoké Srbské - okres Náchod. Areál tábora se nachází asi 1 km od obce Vysoká Srbská, je umístěn v krásném údolíčku, které je obklopeno lesy a loukami. V blízkosti areálu protéká průzračná říčka, která tento areál dotváří na odpočinkové a relaxační místo. V areálu tábora bude pro letní sezónu postaven nový bazén.
 
    
 

Stejně jako v předešlých letech bude výuka anglického jazyka probíhat v dopoledních hodinách a odpoledne bude probíhat rozmanitý táborový program plný her, soutěží, zábavy a pohody.

       V budově jsou toalety a sprchy.

  • Táborové stravování:  5x denně + celodenní pitný režim

       Snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře.

       Jsme schopni dětem, které musí dodržovat stravovací dietu, připravit jídlo dle jejich potřeb.

  • Doprava: Vlastní
  • Tábor je určen pro děti od 5 do 15 let

 

Intenzivní výuka AJ (24 vyuč. hodin): děti jsou na výuku rozděleni dle znalostí angličtiny. Výuka AJ probíhá přirozenou formou, podobně jako se každý naučil mluvit rodným jazykem. Děti mají tuto formu výuku velice rády, je pro ně přirozená, zábavná a vidí na sobě po pár hodinách pokroky.
 
  • Táborový program: Po ranní rozcvičce a následné snídani bude celé dopoledne výuka anglického jazyka. Během dopolední výuky je jedna svačina. Nebojte, již našich pět táborů potvrdilo, že výuku děti zvládnou naprosto v pohodě a nejen, že se toho hodně naučí, ale navíc je naše výuka baví. Po výuce a následném obědě bude polední klid. Po načerpání energie při poledním klidu začne to pravé dobrodružství...máme připraveno spoustu her, soutěží, sportovních aktivit a pokud nám i letos bude počasí přát, tak bude i koupání...takže rozhodně nebude nouze o zábavu a legraci. Během odpoledního programu budeme mít jednu svačinu, po programu si dáme dobrou večeři a pak už nás čeká večerní program, na který máme nachystaný třeba táborák a odpočinkové hry, aby se dětem krásné usínalo po vyhlášené večerce :-)
 
I tento rok se bude celý náš táborový tým snažit, aby se dětem na táboře líbilo, aby si ho naplno užily a ještě se zlepšily v angličtině. 
 

Těšíme se na Vás!