Tábor LITE camp 2019   

 
V roce 2019 bude opět náš tábor LITE camp probíhat v Rekreačním zařízení Březina.  

Tento táborový areál nás okouzlil přírodou, jednoduchostí a možností využití vodního toku pro vodní radovánky v parných dnech, které děti velmi rády využívaly. Taktéž možnost plavení se v pramicích byla velmi žádaná aktivita:-) Ubytování je v jednoduše zařízených chatkách, pro přespání a trávení volného času naprosto dostačující. Areál nám vyhovuje i tím, že zde máme dostatek prostoru pro výuku AJ v případě nepříznivého počasí, kdy by byla výuka pod širým nebem velmi nepohodlná a nepříjemná. Protože učíme ve více skupinách, tak potřebujeme i více větších místností nebo zastřešených prostor pro výuku, což každý areál bohužel nemá. Areál je starší, ale majitel ho postupně začíná renovovat a zvelebovat, například před zahájením letní sézony 2018 zrenovoval kompletně toalety a sprchy.

Rekreační zařízení Březina je umístěno (skutečně) na ostrově v oblasti středního toku řeky Sázavy. Z jedné strany obtéká ostrov přirozené koryto řeky Sázavy z druhé kanál náhonu pro bývalý mlýn. Přímo z tábora je po schůdkách přístup k jezu, který je bezpečný a vhodný pro koupání i nejmenších dětí a k dalším vodním sportům. Areál se nachází v překrásném prostředí, které řeka Sázava a její okolí nabízí a které umožňují bohaté možnosti pro sportovní i jiné rekreační vyžití. Součástí areálu je fotbalové hřiště, volejbalové hřiště. K dispozici jsou i pramice a molo k snažšímu nasedání do lodí.

Termíny:         13.7.2019 - 20.7.2019     obsazeno 

                       20.7.2019 - 27.7.2019     obsazeno

                       13.7.2019 - 27.7.2019     obsazeno

Obsazenost tábora si můžete ověřit dotazem na e-mail d.hruba@lite.cz - občas se stane, že někdo vypadne.

                 

Lokalita:                        Březina - 6 km od Zruče nad Sázavou, GPS souřadnice: 49°43'47.215"N, 15°9'45.248"E

Ubytování:                     Chatky                Toalety a sprchy jsou v budově

Táborové stravování:   5x denně + celodenní pitný režim

                Snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře.

                Jsme schopni dětem, které musí dodržovat stravovací dietu, připravit jídlo dle jejich potřeb. Stravovací dietu je nutné domluvit již při přihlášce.

Doprava:                         Vlastní

Tábor je určen pro děti od 7 do 17 let

 

Stejně jako každý rok bude výuka anglického jazyka probíhat v dopoledních hodinách, odpoledne a večer bude rozmanitý táborový program plný her, soutěží, sportoních aktivit, zábavy, pohody a legrace.

Intenzivní výuka AJ (až 24 vyuč. hodin za týden): děti jsou na výuku rozděleni do skupin dle znalostí angličtiny. Výuka AJ probíhá přirozenou formou, podobně jako se každý naučil mluvit rodným jazykem. Děti mají tuto formu výuku velice rády, je pro ně přirozená, zábavná a vidí na sobě po pár hodinách pokroky. 
 
  • Táborový program: Budíček, rozcvička, snídaně a po snídaní startuje výuka anglického jazyka. Během angličtiny je dopolední svačina. Po výuce a následném obědě je polední klid. Po poledním klidu začíná táborový program...hry, soutěže, sportoní aktivity, při příznivém počasí koupání, pramice...nebude nouze o zábavu, legraci a dobrodružství. Během odpoledního programu je svačina, Po odpoledních hrách nás čeká dobrá večeře s následným večerním programem, a to například odpočinkové hry a soutěže i se zapojením angličtiny, táborák...na závěr dne už jen večerka a spánek :-)
 
 
Jako roky předešlé, tak ani rok 2019 nebude vyjímkou a my budeme dělat maximum pro to, aby si děti odvezly spoustu krásných zážitků a samozřejmě se i zlešily v angličtině.
 

Těšíme se na Vás!

LITE camp tým