Tábor LITE camp 2017

 

V roce 2017 bude náš tábor probíhat v areálu horské chaty Olšanka.

Olšanka je sportovně – rekreační areál, který se nachází ve Velkém Vrbně – 7 km od Starého Města pod Sněžníkem. Leží v horském údolí mezi lesy na rozhraní tří horských celků – Hrubého Jeseníku, Rychlebských hor a Jeseníků. Olšanka je obklopena krásnou přírodou s čistým horským vzduchem, krásnými lesy a klidem...pro náš tábor jak stvořená.

Letošní táborové téma: Cesta kolem světa - objevování ostrovů, pirátů a námořníků

Termíny:

                        15.7.2017 - 22.7.2017        obsazeno - jen na dotaz        

                        22.7.2017 - 29.7.2017        poslední 4 místa

                        15.7.2017 - 29.7.2017        obsazeno - jen na dotaz

 

Lokalita: Velké Vrbno - okres Šumperk

Ubytování: chatky, případně na budově

                Toalety a sprchy jsou na budově a druhé v blízkosti chatek

Táborové stravování:  5x denně + celodenní pitný režim

                Snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře.

                Jsme schopni dětem, které musí dodržovat stravovací dietu, připravit jídlo dle jejich potřeb.

Doprava: Vlastní

Tábor je určen pro děti od 7 do 17 let

 

Stejně jako v předešlých letech bude výuka anglického jazyka probíhat v dopoledních hodinách, odpoledne bude bohatý táborový program plný her, soutěží, zábavy, pohody a legrace.

Intenzivní výuka AJ (až 24 vyuč. hodin za týden): děti jsou na výuku rozděleni dle znalostí angličtiny. Výuka AJ probíhá přirozenou formou, podobně jako se každý naučil mluvit rodným jazykem. Děti mají tuto formu výuku velice rády, je pro ně přirozená, zábavná a vidí na sobě po pár hodinách pokroky.
 
  • Táborový program: Po ranní rozcvičce nebo ranní józe a následné snídani bude celé dopoledne výuka anglického jazyka. Během výuky je svačina. Po výuce a následném obědě bude polední klid. Po načerpání energie při poledním klidu začne to pravé dobrodružství...máme připraveno spoustu her, soutěží, sportovních aktivit...rozhodně nebude nouze o zábavu a legraci. Během odpoledního programu budeme mít jednu svačinu, po programu si dáme dobrou večeři a pak už nás bude čekat večerní program, na který máme nachystaný třeba táborák a odpočinkové hry, aby se dětem krásné usínalo po vyhlášené večerce :-)
 
Jako každý rok, tak i tento tábor bude celý náš táborový tým dělat maximum pro to, aby si děti tábor užily a zlepšily se v angličtině.
 

Těšíme se na Vás!