LITE camp 2021

 
 
V roce 2021 bude již po třetí náš tábor LITE camp probíhat v Rekreačním zařízení Březina.  

Tento táborový areál nás okouzlil přírodou, jednoduchostí a možností využití vodního toku pro vodní radovánky v parných dnech. Ubytování je v jednoduše zařízených chatkách, pro přespání a trávení volného času naprosto dostačující. Areál nám vyhovuje i tím, že zde máme dostatek prostoru pro výuku AJ i v případě nepříznivého počasí, kdy by byla výuka pod širým nebem velmi nepohodlná a nepříjemná. Areál je starší, ale majitel ho postupně zvelebuje.

Rekreační zařízení Březina je umístěno (skutečně) na ostrově v oblasti středního toku řeky Sázavy. Z jedné strany obtéká ostrov přirozené koryto řeky Sázavy z druhé kanál náhonu pro bývalý mlýn. Přímo z tábora je po schůdkách přístup k jezu, který je bezpečný a vhodný pro koupání i nejmenších dětí a k dalším vodním sportům. Areál se nachází v překrásném prostředí, které řeka Sázava a její okolí nabízí a které umožňují bohaté možnosti pro sportovní i jiné rekreační vyžití. K dispozici jsou i pramice a molo ke snadnějšímu nasedání do lodí.

 

Termín tábora:             17.07.2021 - 31.0.2021.     Obsazeno

                       

Lokalita:                          Březina - asi 6 km od Zruče nad Sázavou, GPS souřadnice: 49°43'47.215"N, 15°9'45.248"E

Ubytování:                      Chatky     (toalety a sprchy jsou v samostatné budově)

Táborové stravování:    5x denně + celodenní pitný režim

                                        Snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře.

Jsme schopni dětem, které musí dodržovat stravovací dietu, připravit jídlo dle jejich potřeb. Stravovací dietu je nutné domluvit již při přihlášce.

 

Doprava:                         Vlastní

 

Tábor je určen pro děti od 7 do 17 let (od 7 let tj. po ukončené 1. třídě)

 

Stejně jako každý rok bude výuka anglického jazyka probíhat v dopoledních hodinách. Odpoledne a večer bude rozmanitý táborový program plný her, soutěží, sportovních aktivit, zábavy, pohody a legrace.

Intenzivní výuka AJ (kolem 50 vyučovacích hodin za celý tábor). Děti jsou na výuku rozděleni do skupin dle znalostí AJ: ve skupinách dle znalostí AJ.  Výuka probíhá přirozenou formou, podobně jako se každý z nás naučil mluvit rodným jazykem. Způsob výuky je stejný, jako ve školách LITE, jen táborová výuka je ještě obohacena o různé anglické hry a soutěže dle úrovní a věku dětí. Děti mají tuto formu výuky velice rády, je pro ně přirozená, zábavná a vidí na sobě po pár hodinách pokroky. 
 
  • Táborový program: Budíček, rozcvička, snídaně, po snídani startuje výuka anglického jazyka. Během angličtiny je dopolední svačina. Po výuce a následném obědě je polední klid. Po poledním klidu začíná táborový program: hry, soutěže, sportovní aktivity, při příznivém počasí koupání, pramice...nebude nouze o zábavu, legraci a dobrodružství. Během odpoledního programu je svačina, Po odpoledních hrách nás čeká večeře s následným večerním programem. Večerní program je o odpočinkových hrách a soutěžích někdy i se zapojením angličtiny, táborák...na závěr dne už jen večerka a spánek :-)
 
 
Jako roky předešlé, tak ani letošní rok nebude vyjímkou a celý náš tým bude dělat maximum, aby si děti odvezly spoustu krásných zážitků a samozřejmě udělaly velký pokrok v angličtině.
 

Těšíme se na Vás!

LITE camp tým