Tábor LITE camp 2015

Tábor s angličtinou bude pořádán v příjemném areálu Horská chata RADOST v Deštném v Orlických horách. Areál se nachází v krásném prostředí plném stromů, zeleně a klidu. 

 

Termíny tábora:

  • 18.7.2015 - 25.7.2015 - termín plně obsazen

  • 25.7.2015 - 1.8.2015 - poslední volná místa

  • 18.7.2015 - 1.8.2015 - termín plně obsazen

Lokalita:

Deštné v Orlických horách - Horská chata RADOST

Ubytování:

Na pokojích v budově nebo v chatkách

Toalety a sprchy jsou na budově, chatky jsou vybaveny toaletou.

Táborové stravování:

Strava 5x denně + celodenní pitný režim (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře)

Snídaně a svačiny budou formou švédských stolů.

Doprava:

Jako každý rok je doprava vlastní.

 

Tábor je určen pro děti od 6 do 16 let.

 

Výuka AJ:

Na táboře probíhá intenzivní výuka AJ - v jednom týdnu je 24 vyuč. hodin angličtiny / ve dvou týdnech je celkem 48 vyuč. hodin. O sobotách výuka neprobíhá.

Na výuku jsou děti rozděleni do skupin dle znalostí angličtiny. Angličtinu učíme velmi přirozenou formou, podobnou tomu, jako se každý z nás naučil svůj rodný jazyk. Tato metoda je pro děti velmi zábavná a příjemná. Již po pár hodinách zjistí, že je výuka baví a že se v angličtině posouvají - mají pokroky.

 

Táborový program:

Jako každý rok budeme den začínat příjemnou rozcvičkou, abychom si protáhli těla. Po následné snídani bude výuka AJ, která bude zpestřena svačinou. Po výuce bude oběd a následně polední klid. Po načerpání sil o poledním klidu, začne zábava...hry, soutěže ať akční či lehce odpočinkové a možná i logické a zaměřené na myšlení. Každá hra či soutěž má dětem něco přinést - ať týmovou spolupráci, trpělivost, rychlost těla i ducha, postřeh, šikovnost, tvořivost atp. Během odpoledního programu je svačina a po programu nás bude čekat večeře. Po večeři nebude hned večerka, ale budou odpočinkové hry, ve kterých děti třeba využijí i znalost AJ a určitě bude i táborák či diskotéka :-) Na závěr dne je večerka a pak už jen příjemný spánek plný fajn snů, aby se druhý den ráno vstávalo s úsměvem a dobrou náladou.

 

Už teď se celý náš táborový tým těší na léto 2015 a naše táborníky...až si to zase všichni parádně užijeme a loučení bude opět tak těžké...

 

Těšíme se na Vás!!!

 

Zvažujete účast Vašeho dítka na našem táboře?

Neváhejte a kontaktujte nás!...táborová místa rychle mizí

 

 

““