Tábor LITE camp 2018

  

V roce 2018 bude náš tábor LITE camp probíhat v Rekreačním zařízení Březina.    

Rekreační zařízení Březina je umístěno (opravdu) na ostrově v oblasti středního toku řeky Sázavy. Z jedné strany obtéká ostrov přirozené koryto řeky Sázavy z druhé kanál náhonu pro bývalý mlýn. Přímo z tábora je po schůdkách přístup k jezu, který je bezpečný a vhodný pro koupání i nejmenších dětí a k dalším vodním sportům. Areál se nachází v překrásném prostředí, které řeka Sázava a její okolí nabízí a které umožňují bohaté možnosti pro sportovní i jiné rekreační vyžití. Součástí areálu je fotbalové hřiště, volejbalové hřiště a stolní tenis. K dispozici jsou i pramice a molo k snažšímu nasedání do lodí.

Termíny:

 

                       14.7.2018 - 21.7.2018      posledních 4 volných míst

                       21.7.2018 - 28.7.2018      posledních 3 volných míst

                       14.7.2018 - 28.7.2018      posledních 3 volných míst

                  

 Lokalita:                         Březina - 6 km od Zruče nad Sázavou, GPS souřadnice: 49°43'47.215"N, 15°9'45.248"E

Ubytování:                     Chatky                Toalety a sprchy jsou v budově

Táborové stravování:   5x denně + celodenní pitný režim

                Snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře.

                Jsme schopni dětem, které musí dodržovat stravovací dietu, připravit jídlo dle jejich potřeb.

Doprava:                         Vlastní

Tábor je určen pro děti od 7 do 17 let

 

Stejně jako v předešlých letech bude výuka anglického jazyka probíhat v dopoledních hodinách, odpoledne bude rozmanitý táborový program plný her, soutěží, zábavy, pohody a legrace.

Intenzivní výuka AJ (až 24 vyuč. hodin za týden): děti jsou na výuku rozděleni dle znalostí angličtiny. Výuka AJ probíhá přirozenou formou, podobně jako se každý naučil mluvit rodným jazykem. Děti mají tuto formu výuku velice rády, je pro ně přirozená, zábavná a vidí na sobě po pár hodinách pokroky.
 
  • Táborový program: Po ranní rozcvičce a následné snídani bude celé dopoledne výuka anglického jazyka. Během výuky je svačina. Po výuce a následném obědě bude polední klid. Po načerpání energie při poledním klidu začne to pravé dobrodružství...máme připraveno spoustu her, soutěží, sportovních aktivit...rozhodně nebude nouze o zábavu a legraci. Během odpoledního programu budeme mít jednu svačinu, po programu si dáme dobrou večeři a pak už nás bude čekat večerní program, na který máme nachystaný třeba táborák a odpočinkové hry, aby se dětem krásné usínalo po vyhlášené večerce :-)
 
Jako každý rok, tak i tento budeme dělat maximum pro to, aby si děti tábor užily a zlepšily se v angličtině.
 

Těšíme se na Vás!

LITE camp tým