Tábor LITE camp 2012

I v tomto roce se s námi můžete těšit na náš letní tábor nejen s angličtinou.

Tento rok náš tábor bude probíhat téměř na samotě mezi lesy a loukami v nedaleké blízkosti Černého rybníka mezi vesnicemi Velká Chyška a Bratřice, cca 6 km od Pacova. Tato poloha na západním konci Českomoravské vrchoviny se přímo nabízí k zažití mnoha dobrodružství a radovánkám, které s námi rozhodně zažijete.

Stejně jako v předešlých letech bude výuka anglického jazyka probíhat v dopoledních hodinách a odpoledne bude probíhat rozmanitý táborový program plný her, soutěží, zábavy a pohody.

  • Termín: 21.7.2012 -28.7.2012
  • Lokalita: Turistická základna Hutě
  • Ubytování: na pokojích v budov

       Pro větší děti je možné využít speciálního ubytování ve vojenském hangáru, který je vybaven postelemi nebo ve stanech. V budově jsou sprchy a toalety.

  • Táborové stravování:  5x denně + celodenní pitný režim

        Snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře.

  •  Doprava: Vlastní

        Případně je možné s dopravou vypomoci – dle dohody s vedením tábora.

 

Program:
Hned ráno si dáme příjemnou rozcvičku na protažení a dobré nastartování do nového dne. Po snídani se zdokonalíme příjemnou a zábavnou formou v anglickém jazyce. Výuka bude probíhat až do oběda s jednou svačinovou pauzou. Po obědě nás bude čekat trocha odpočinku o poledním klidu, při kterém nasbíráme mnoho energie na odpolední a večerní program, protože právě po poledním klidu začne to správné dobrodružství, zábava a spousta legrace – celotáborová hra, soutěže, sportovní aktivity, výlety, táborák, diskotéka, při příznivém počasí i vodní radovánky vč. kanoi.  Během toho stihneme i svačinu a večeři.

I letos se můžete těšit na skvělý táborový tým, který se bude od první minuty až do poslední minuty tábora snažit, aby se dětem na táboře líbilo, aby zažili spoustu legrace a pohody a to nejen při hodinách angličtiny, ale po celý den a aby se jim tento týden vryl do příjemných vzpomínek a aby se jim stala angličtina věrným a dobrým kamarádem, který je bude úspěšně provázet celý život

Těšíme se na Vás!

Poloha

Ubytování se nachází téměř na samotě v sousedství několika chatek v lokalitě u Černého rybníka mezi vesnicemi Velká Chyška a Bratřice, cca 6 km od Pacova.


Zvětšit mapu