Informace o letním táboru LITE camp 2011

Lokalita:
RZ Radost, Horní Jelení. Rekreační zařízení Radost se nachází v lesním prostředí nedaleko Holic v Pardubickém kraji.
Termín letního tábora:

13.8. – 20.8.2011

Táborové ubytování:
Chatky či pokoje ve zděné budově. Sprchy a WC jsou společné. V chatkách je zavedena elektřina. V areálu rekreačního zařízení je bazén a hřiště.
Táborové stravování:
Strava je 5x denně – snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře. Je zajištěn celodenní pitný režim. V den příjezdu se podává jako první jídlo oběd.
Doprava:
vlastní
Program letního tábora:
Dopoledne – výuka anglického jazyka pod vedením zkušených lektorů jazykové školy LITE. Pro děti, které se nebudou účastnit dopoledne výuky angličtiny, jsou připraveny sportovní aktivity a hry.
Odpoledne a večer – hry, výlety, celotáborová hra, táborák, karneval, diskotéka.

Proč vznikl LITE Camp?

V dnešní době je angličtina pro velké procento lidí velmi důležitou součástí života nejen pracovního, ale i soukromého…natož za několik let, až ze současných školáků vyrostou dospěláci, to se dá již předpokládat, že angličtina bude nedílnou součástí života většiny lidí….
Tak proč dětem ten jejich budoucí život trošku neusnadnit? Právě, že ne všem dětem vyhovuje klasický školní způsob výuky jazyků. Způsob výuky angličtiny, který používáme v naší jazykové škole LITE je již dlouholetou praxí ověřen, že funguje, studenty baví a hlavně na sobě za krátký čas pozorují výsledky a mnohdy se stává, že ze zarputilých odpůrců angličtiny se stávají lidé, kteří angličtinu milují a stále na sobě pracují a chtějí odhalovat další a další taje angličtiny. A když k tomu přidáme to, že se nás naši studenti dotazovali, zda děláme i kurzy pro děti, tak se nám jednoho dne zrodila v hlavě myšlenka, že bychom mohli zkusit udělat dětský tábor s angličtinou….netrvalo dlouho a z myšlenky se stal dětský tábor LITE Camp 2010.
LITE Camp 2010 jsme organizovali se společností, která se již dlouhá léta zabývá pořádáním letních táborů. Tábor se povedl, ale i přesto jsme se rozhodli, že letošní tábor si uděláme úplně sami…od výuky angličtiny, která nám je naprosto vlastní až po rozplánování celého táborového programu hodinu po hodině.
V letošním táborovém týmu máme především pracovníky z anglické školy LITE, kteří na táboře zajistí nejen výbornou výuku angličtiny, ale také se budou podílet na celém táborovém programu. Dále máme v týmu Pavla, který má dlouholetou praxi v přípravě táborových programů, takže děti se mohou těšit na ty nejdobrodružnější a nejkrásnější hry, které kdy hrály. Zdravotnický dozor nám bude zajišťovat zdravotní sestra, která již 24 let aktivně pracuje ve FN v Hradci Králové, takže po celý týden bude zajištěn kvalitní zdravotnický dozor, který, jak doufáme, nebude za celou dobu tábora potřeba.
V našem táborovém týmu máme lidi, které již dlouhou dobu známe, víme, v čem jsou nejlepší a máme v nich maximální důvěru. Víme, že se celý týden budou s naprostým nasazením podílet na tom, aby si děti tábor užili a měli jen krásné vzpomínky na týden strávený ve společnosti lidí z dětského tábora LITE Camp.
Hlavním cílem našeho anglického tábora je, aby si děti celý tábor maximálně užili, zažili spoustu dobrodružství, legrace a navíc se příjemnou a zábavnou formou posunuli v angličtině.

Jak to u nás vypadá