rodiče

Dobrý den paní Hrubá, dovolte mi, abychom Vám vyjádřili:

1. velké DÍKY za úžasnou komunikaci před i po táboře

2. velké DÍKY celému Vašemu kolektivu. Neboť z vyprávění Michalky (a že to nebylo krátké vyprávění) jsem nabyla dojmu, že to prostě NEMĚLO CHYBU:-)). Např. nejvíc mě pobavil výběr prováděných disciplín (házení sirkou apod.)

3. velké DÍKY za to, že děti neměly hlad.

4. velké DÍKY, že byly děti zdravě unavené, neboť to svědčí o tom, že se ani nestihly nudit.

5. velké DÍKY za postárání se v případě vzniklých úrazů či bolístek. A že jich při takovém počtu dětí nemohlo být málo.

6. velké DÍKY za ukázanou cestu k Angličtině (což můžu posoudit i osobně, neboť jsem byla absolventem vašich kurzů)

7. obrovské DÍKY Vám jako SUPER vedoucí oddílu, kterého byla součástí naše Michalka. Za to ,že ve Vás našla oporu, parťáka, kámošku... DĚKUJEME

... příští rok opět NA SHLEDANOU. 

Krásné dny s úsměven na tváři Vám přejí rodiče Míši

-------------------------------------------

Vážená paní Hrubá,

velké poděkování patří Vám a všem Vašim kolegům za to, jak krásný týden týden jste našim dětem připravili. Jak jsem Vám již na táboře říkala, Lucce se na tábor nechtělo, protože tam nastupovala sama, nikoho neznala. Byl to mezi mnou a Luckou jakýsi "výměnný obchod", když chtěla jet v květnu se školou na týden do Londýna. Z vlastní zkušenosti s Vaší jazykovou školou jsem věděla, že LITE je synonymem pro příjemné lidi a přátelskou atmosféru a proto jsem Lucku na tábor tak trochu "ukecala". V sobotu odpoledne, když jsme spolu čekaly na příjezd její spolubydlící do chatky a viděla jsem, jak je otrávená a možná i naštvaná, že tam musí zůstat, jsem odjížděla se smíšenými pocity a do večera přemýšlela, jestli jsem neudělala chybu, když jsem jí zařídila prázdninovou aktivitu tak trochu proti její vůli (obvykle to svým dětem nedělám), jako maminka tyhle pocity určitě znáte. Večer mi na dotaz, jak se má, přišla sms "Čaukyy, faajn" a já si mohla vybrat, jestli to myslí vážně nebo je naštvaná. V neděli se celý den neozvala, takže jsem už k večeru byla přesvědčená, že varianta b) - tedy naštvání - je správně. O to větší bylo mé překvapení, když jsem jí večer zavolala a ona mi s velikým nadšením vyprávěla, jak je to na táboře super, neuvěřitelně skvělí lidé, super program, takže ani nemá čas volat...a příští rok že bude chtít jet znovu. Musím přiznat, že v tu chvíli jsem skoro brečela:-). A když se pak skoro celý týden neozvala, věděla jsem, že je tam nadmíru spokojená.

 

Lucka byla o loňských prázdninách na tanečním táboře (jako malá chodila do Besty a tanec má moc ráda) manželů Černých z Chrasti, jela tam s kamarádkou a když jsem pak při závěrečném tanečním vystoupení pro rodiče viděla tu super atmosféru a nakonec tekly i slzičky smutku při táborovém loučení, myslela jsem si, že takhle skvělý tábor už nenajdeme. Ale jsem moc ráda, že jsem se mýlila, letos absolvuje skvělé tábory dva:-).  Při Vašem táborovém loučení chvílemi tekly slzy i mně, bylo to úžasné, nádherné, skvělé. Lucka už plánuje další setkávání se svými novými kamarády a už teď se těší na Váš tábor o příštích prázdninách.

 

Ještě jednou tedy velké poděkování Vám a Vašim kolegům za to, že jste našim dětem připravili nádherný prázdninový týden plný nejen zábavy a poznání, ale především úžasných mezilidských vztahů, na který určitě budou dlouho a rády vzpomínat (stejně jako já budu mít dlouho v paměti obrázky šťastných dětí, které se -někdy se slzičkami- loučí s táborovými vedoucími; nejkrásnější vysvědčení tábora).

 

Mějte se moc hezky, užijte si hezké léto a budu se těšit někdy na viděnou (nejpozději asi na podzim při mém odloženém kurzu angličtiny;-)).

 

----------------------------------------

Dobrý den p. Hrubá,

 

jak již jsem spolu telefonovaly, obě dcery byly velmi spokojené  a Lea (starší) by ještě ráda zůstala :-)),

hned referovaly co nového se naučily, dá se říct, že konečně jsem od nich slyšela anglické slůvka a věty.

I sama Lea to komentovala slovy, že se naučila víc jak za tři roky ve škole, to myslím mluví samo za sebe.

Zábava, hry, jídlo - vše si moc pochvalovaly, Lindě moc chutnalo (doma jídlu moc nedá, ale tam že si i přidávala :-)).

Moc děkujeme za super tábor a těšíme se na příští rok!!!!!

 

Děkuji moc a jste úžasní

-------------------------------------

Moc děkuji, že jste dětem připravili tak úžasný týden plný nových poznatků, zážitků a zkušeností. Obdivuji vás všechny za vaši neúnavnou aktivitu, nápaditost, originalitu a v neposlední řadě obdivuhodnou trpělivost! Již druhý den / v poledne, ihned po probuzení / mi Deniska v obrovské euforii oznámila, že se už těší na příští prázdniny. Takže veliké díky vám všem a nashledanou na LITE Camp 2015.

----------------------------------

Dobrý den,

 

chtěla bych celému vašemu týmu poděkovat za úžasný tábor. I když byli naši kluci s vámi poprvé, tak vše dopadlo nad očekávání výborně. I přes počáteční seznamovací a zvykací potíže našeho mladšího - Ríši, kdy mi volal, že chce domů, tak v polovině tábora volal, že je to tam super, že mají buřty a po skončení tábora mi dokonce řekl, že chce jet příští rok znova. Což si myslím, že je na jeho povahu (nemá rád změny) dost rychlý zlom.

I konstatování našeho staršího - Tondy "jóó, je to tu dobrý, to vloni ten tábor (se Syka agency) byl příšernej" mluví za vše.

Takže vám všem ještě jednou děkuji za vytvoření úžasné pohodové atmosféry a skvělou péči o děti. No a samozřejmě i za výuku angličtiny, kterou náš Tonda chválil :-) A to mu jazyky moc nejdou.

Hezký zbytek prázdnin

-------------------------

Dobrý den paní Hrubá,
chtěla jsem Vám všem poděkovat. Matyáš byl nadšen a počáteční " mami co jsem ti udělal" se postupně změnilo na velkou lítost že už je konec.
Přeji hezký konec prázdnin a příští rok na shledanou